Budgetnovember: week 3

08:19


Vorige week las je een korte samenvatting van wat we allemaal gekocht en gegeten hadden. Het was voor ons (mede door onze trip naar Antwerpen) een goedkope week qua boodschappen. Afgelopen week is dan ook iets duurder uitgevallen. Misschien omdat ik heb ontdekt dat ik echt geen budgetbewaker ben (ik heb echt geen tijd en zin om prijzen te gaan vergelijken bijvoorbeeld) en misschien omdat Nicky weer wat meer kon eten nadat ze woensdag bij de tandarts was geweest. Ook kochten we een aantal dingen in glas - iets wat eigenlijk een echte uitzondering is. Blame it on the stormy weather en het gebrek aan tijd, want de week zat echt bómvol afspraken en buitendedeuractiviteiten.


Naast bovenstaande extreem schattige wortel (zie mijn Instagram voor een betere foto) kocht ik deze week een aantal andere dingen. Van onze aankopen bij de Graanschuur maak ik weer even een overzichtelijk lijstje, voor de rest moet je me maar op mijn woord geloven :)

Week 3

Wat we kochten:
  • De Nieuwe Graanschuur - €35,32 (15 november)
    •  Seitan (pot) - 5.35
    • Prei 0.068 kilo - 0.27
    • Santana appel 0.830 kilo -2.08
    • Dadels 0.420kg - 2.86
    • Basmatirijst wit 0.384 - 1.50
    • Chilisaus (glazen flesje) - 2.45
    • Demeter eieren - 2.40
    • Havervlokken grof - 0.848 - 1.95
    • Franse knip gistbrood - 3.65
    • Kastanjechampignons 0.438 - 3.33
    • Zoete bataat 0.406 - 1.42
    • Uien 0.342 - 0.51
    • Courgette 0.256 - 1.08
    • Pompoen oranje - 0.922 - 1.06
    • Bananen 1.364 - 3.27
    • Tarwegluten bulk (ik wil seitan zelf gaan maken ipv in glas kopen) 0.132 - 1.04
    • Paksoy 1.10 
  • De Nieuwe Graanschuur - €10,13 (17 november) - bonnetje kwijt dus wilde gok:
    • Peren
    • Kakifruit 
    • Tomaten 
    • Paprika
    • Iets in een bulkzakje (want omdat ik die in mijn tas had besloot ik erheen te gaan)
    • Groenten/fruit overig (daar kwam ik ook voor)
  • De Nieuwe Graanschuur - €17,45 (21 november)
    • Winterpeen streek 0.326 - 0.42
    • Rode bieten (dit koop ik normaal nóóit maar ik wil er zelf bietenspread van maken na het zien van een Instagrampost van wastelandrebel) 0.418 - 0.50 
    • Bananen 1.516 - 3.64
    • Kruidnoten 0.310 - 2.33
    • Basmatirijst bruin (ik zat niet op te letten en heb nu ziek veel rijst) 1.594 - 6.06
    • Havermout (we kunnen wel brand ambassador voor deze - helaas merkloze - havermout worden haha) 1.086 - 2.50 
    • Witte kool 2.00
  •  Le Perron - €3,45 (17 november)
    • Speltbrood
  •  Le Perron - €7,90 (21 november)
    • 2x Volkoren speltbrood
  • Lunch buiten de deur (zaterdag) - €10
  • Ochtendbroodjes voor ons + logé (zondag) van de Jumbo om de hoek - €2,00
  • Lunch buiten de deur (zondag) - €14
  • Voorraad tandenstokers (hout) Etos - €6,34
  • Biologische groentenspread en nog wat dingen (geen idee meer wat) Plus  - €8,72
  • Indiaas afhaal (naan en superpitige curry met aardappel) - €20

We hebben echt nog heel veel (tomaten, champignons, paprika,  kool, noten etc.) in onze keuken liggen dus we doen hier wel lang mee. Daarnaast heb ik vrijdag bij een event mijn eigen eten gegeten ipv (verpakte) falafelwraps die werden aangeboden én hebben we allebei iedere keer natuurlijk weer ontbijt, lunch en avondeten zelf gemaakt. Toch vind ik dat we deze week best veel hebben uitgegeven. Wat vind jij? Heb je nog ultieme budgettips voor niet-budgetpersonen? Laat het me vooral weten!

Liefs,
Nicky & Jessie
Iets te vertellen? Laat een reactie achter (leuk!) of mail! 
Volg ons op Facebook: facebook.com/emmajohnblog/
Volg Nicky op Instagram: instagram.com/nickyemmajohn en Twitter: @Nickyemmajohn
Volg Jessie op Instagram: instagram.com/anewzero en Twitter: @JessieAnz



You Might Also Like

4 reacties

  1. De ultieme tip heb ik niet voor jullie, maar wat ik doe is zelf mijn brood bakken en smeersels voor erop maken. Hierdoor hebben wij voor 4 personen ontbijt en lunch voor een hele week ongeveer 15 euro nodig. Incl. ongeveer een 3/4 kilo biokaas. Maar daar moet je dan ook maar net tijd voor en zin in hebben om dat te doen.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Zelf brood bakken heeft Nicky wel eens gedaan toen we nog niet in 1 huis woonden maar is inderdaad wel extra werk. Nu fiets ik gewoon langs de bakker onderweg naar huis en betaal ik dus 4 euro voor een biologisch (spelt)brood. 15 eur is inderdaad heel goedkoop!

      Verwijderen
  2. Oh jeej dat jullie ook seitan zelf gaan maken! Zoveel lekkerder én heel erg gemakkelijk :)

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Oeeh! Nog tips? Las dat je het in een laagje water moet hebben staan omdat het anders keihard wordt!

      Verwijderen

Contactformulier

Naam

E-mail *

Bericht *

Facebook

Pinterest